Kofeina bezwodna

Regularnie trenujesz i zmagasz się z problemem braku energii lub przetrenowaniem? Nie wiesz jak sobie z tym radzić? Skoro tak, mamy dla ciebie świetne rozwiązanie. Jest nim kofeina bezwodna. Czysta kofeina podawana do ma mnóstwo zalet. Jest to przede wszystkim brak jakichkolwiek innych składników zwiększających objętość produktów. Czysta kofeina może być przyjmowana bezpośrednio przed treningiem i nie wymaga rozcieńczania  wodzie lub innych płynach.

Co to jest czysta kofeina w proszku?

Jest to starannie wyselekcjonowana kofeina, przygotowana do czystej i łatwej w stosowaniu formie. Kofeina czysta powinna być dawkowana w ilości do 0,6 grama przed treningiem lub wysiłkiem umysłowym. Jak działa kofeina bezwodna? W podobny sposób jak kofeina obecna w kawie lub herbacie. Jej przewaga jest jednak oczywista. Aby przyjąć kofeinę bezwodną w maksymalnej zalecanej dawce, nie trzeba wypijać pod rząd kilku kaw lub herbat. Skraca to czas potrzebny na uzyskanie oczekiwanych efektów działania.

Kofeina bezwodna
Kofeina bezwodna

Jak działa kofeina bezwodna?

Działanie kofeiny bezwodnej można podzielić na kilka grup. Przede wszystkim ma ona dodawać energii. Stymuluje nasz organizm do wytężonego wysiłku fizycznego, zmniejszając efekty zmęczenia, przetrenowania, jak również odczuwanie zakwasów. Polecana jest do przyjmowania przed treningami, jak również po nich, kiedy ćwiczenia było wyjątkowo wyczerpujące i intensywne. Syntetyczna kofeina jest bardzo bezpieczna i nie zawiera innych składników, w tym cukrów. Jej spożywanie jest bezpieczne dla organizmu i nie dostarcza dodatkowych, zbędnych kalorii. Czysta kofeina syntetyczna jest ponadto polecana wszystkim, którzy intensywnie pracują umysłowo. Nauka, przygotowania do sesji lub praca zawodowa. Jeśli nie możesz się skupić nad wykonywanym zadaniem, czysta kofeina 1 kg może ci pomóc. Znacznie łatwiej zasiądziesz do pracy, którą masz wykonać i nic nie będzie cię rozpraszało.

Kofeina hurt – gdzie opłaca się kupić

Czysta kofeina 1 kg to produkt, który wystarcza na bardzo długo. Przypomnijmy że jedna zalecana dawka kofeiny to od 3 do 6 gramów. Osoby, które do tej pory rzadko pijały kawę, herbatę i spożywały produkty z dodatkiem kofeiny, mogą odczuć jej pozytywne działanie już przy mniejszych dawkach. Łatwo zatem obliczyć że hurt kofeina 1 kg wystarcza na bardzo długo. 

Bezpieczne zakupy

Każdy kto chce mieć pewność że kupuje produkt najwyższej jakości, powinien zaopatrywać się w niego w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep taką pewność daje. Dostępna w ofercie czysta kofeina w proszku to produkt renomowanej firmy. Syntetyczna kofeina jest produktem, który został dedykowany nie tylko sportowcom. Również osoby, które wymagają od siebie wysokiej sprawności intelektualnej, czy to spowodowanej koniecznością nauki lub pracy zawodowej, również powinny korzystać z czystej kofeiny. Oczywiście nie należy przekraczać zalecanych dawek, gdyż może to grozić rozdrażnieniem, nerwowością i bezsennością.