Czysta kofeina i jej zalety

Kofeina daje Ci dużą dawkę energii? Denerwuje cię jednak częste picie kawy, herbaty lub kupowanie produktów z dodatkiem kofeiny? Nie dziwimy się. Poza tym że zawierać one mogą rzeczywiście śladowe ilości kofeiny, to mają w składzie wiele innych, często zupełnie nam niepotrzebnych składników. To cukier, tłuszcz i węglowodany. Dla osób stosujących zbilansowaną dietę, taki batonik lub gotowa kawa może oznaczać dużą nadwyżkę kalorii do spalenia. Czy można temu zapobiec? Oczywiście że tak. Rozwiązaniem jest czysta kofeina. Chcesz wiedzieć o niej więcej?

Syntetyczna kofeina – co to takiego

Czysta kofeina w proszku to ekstrakt kofeiny z ziaren kawy i herbaty. Kofeina ta nie posiada smaku, zapachu i ma kolor biały. Można powiedzieć że to wszystko co najcenniejsze w kawie. Naturalne źródło energii, dzięki któremu zyskasz siły do wytężonej pracy lub nauki.

Czysta kofeina w proszku dla sportowców

Syntetyczna kofeina 1kg najchętniej jest kupowana przez osoby, które regularnie uprawiają sport. Ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe oraz kofeina bezwodna – to świetne połączenie. Przypomnij sobie jak wiele razy miałeś problem, aby usiąść do treningu. Nie chciało ci się, brakowało motywacji lub cierpiałeś z powodu przetrenowania. Działo się tak dlatego, że twojemu organizmowi brakowało energii i dłużej niż zwykle się regenerował. Kofeina bezwodna pozwala ten problem rozwiązać. Jej potwierdzone działanie pokazuje, że czysta kofeina zwiększa wytrzymałość organizmu na obciążenia. Pozwala ci to ćwiczyć regularnie, bez wyraźnego spadku mocy. Również zakwasy będą mogły ci dokuczać rzadziej niż zwykle.

Kofeina bezwodna cena
Kofeina bezwodna cena

Kofeina czysta a spalanie tłuszczu

Syntetyczna kofeina to również produkt, który może pomóc osobom chcącym się odchudzić. W jaki sposób? Kofeina czysta wyraźnie przyspiesza metabolizm i stymuluje organizm do wytężonego spalania tkanki tłuszczowej. Kofeina 1kg regularnie stosowania, może sprawić że znacznie szybciej pozbędziesz się nadprogramowych kilogramów.

Kofeina bezwodna do a nauka i praca

Poprawa zdolności intelektualnych to jedna z tych rzeczy, dzięki którym czysta kofeina jest tak chętnie kupowana. Czy miałeś kiedykolwiek do czynienia z tak dużym zmęczeniem, że nie mogłeś się skupić na nauce, wykonaniu pracy domowej lub efektywnej pracy umysłowej? Jeżeli tak, remedium na twoje kłopoty jest właśnie kofeina bezwodna sklep internetowy.

Czy czysta kofeina w proszku jest bezpieczna?

To bardzo ważne pytanie i dobrze, że zostało zadane. Oczywiście że tak. Syntetyczna kofeina jest bezpieczna dla osób dorosłych. Najlepszą efektywność działania można uzyskać, jeśli będziemy ją dawkować w granicach 0,6 grama. Ale uwaga. Kofeina bezwodna nie powinna być przyjmowana przez kobiety w ciąży. Dlaczego? Ponieważ w ich organizmie może się utrzymywać znacznie dłużej, nawet do 11 godzin. Ponadto kofeina naturalna i syntetyczna może mieć niekorzystny wpływ na rozwój płodu. W jaki sposób? Ogranicza przyrost masy mięśniowej, a także utrudnia przepływ krwi i substancji odżywczych w łożysku.