Kofeina bezwodna – sklep nie tylko dla sportowców

Z rezerwą podchodzisz do wszelkiego rodzaju suplementów diety? Nie masz do nich przekonania? A może wręcz obawiasz się ich przyjmowania, będąc przekonanym że bardziej szkodzą niż pomagają? Masz do tego pełne prawo. Chcemy jednak Cię dziś przekonać, że czysta kofeina hurt to coś więcej niż suplement diety dedykowany sportowcom. To produkt, mogący być przyjemną alternatywą dla kawy w każdym wydaniu.

Kawa czy bezwodna kofeina

Co zawiera w sobie kawa? Oczywiście kofeinę, a także bogactwo smaków i aromatów. Jednak nie każdemu musi to odpowiadać. Tak jak nie każdy jest miłośnikiem picia herbaty, tak również nie każdy lubi pić kawę. Co jednak z obecną w niej kofeiną? Czy można ją przyjmować w jakiejś innej postaci? Okazuje się że tak i jest to znacznie prostsze do wykonania, niż może się wydawać. Przedstawiamy wyjątkowy produkt, który niedawno miał premierę w innych krajach świata. Jest to czysta kofeina.

Jak powstaje kofeina czysta?

Jest to produkt w 100% naturalny, pochodzący z ziaren kawy robusty i arabica. Są to specjalnie selekcjonowane gatunki kawy, pochodzące z najlepszych plantacji na całym świecie. Ziarna kawy trafiają do zakładów produkcyjnych, w których zostają poddane procesowi ekstrakcji. W tym procesie ziarna poddawane są różnorodnym procesom fizycznym i termicznym, w wyniku których wyselekcjonowana zostaje z nich czysta kofeina w proszku. Ma ona postać bardzo drobno zmielonego proszku, przypominającego bardziej pył. Kofeina bezwodna nie posiada ani zapachu, ani smaku. Nie wymaga również rozpuszczania w wodzie, aby można ją było przyjmować.

Czysta kofeina 1kg dla studentów i uczniów

Nauka do egzaminów spędza ci sen z powiek? A może masz poważne problemy z koncentracją i skupieniem się nad tym co ważne? Doskonale znamy te sytuacje. Sami przez to przechodziliśmy i jedyne co nas ratowało, to właśnie kawa pita hektolitrami. Miało to również swoje negatywne konsekwencje. Od pojawienia się trudności w zasypianiu, poprzez mocno przyspieszony puls, aż po częste chodzenie do toalety. Nie można również bagatelizować aspektów finansowych. Aby kawa dawała wystarczającą ilość kofeiny, nie mogła to być najtańsza kawa niskiego gatunku. Po drugie, im częściej i więcej się jej piło, tym zapas kawy szybko się uszczuplał i należało go ponownie uzupełniać. To oczywiście również wiązało się z kosztami. Ich rozwiązaniem może być kofeina bezwodna. Nie musisz jej rozcieńczać w wodzie. Jest to w 100% kofeina, bez żadnych dodatkowych składników i wypełniaczy. 1 gram czystej kofeiny w proszku odpowiada 2 filiżankom dobrej jakościowo kawy z ekspresu. Bezwodna kofeina 1kg kosztuje przy tym kilka razy mniej niż 1 kg jakościowej kawy w ziarnach.

Kofeina bezwodna dla sportowców

Oczywiście nie można również zapominać o tym, jak ważna jest kofeina dla sportowców. Przyjmowana szczególnie przed treningiem, dostarcza niezwykle cennej energii i motywuje do większego wysiłku fizycznego. Minimalizuje przy tym odczuwanie zmęczenia, jak również pozytywnie wpływa na samopoczucie. W tym przypadku również czysta kofeina w proszku jest łatwa do przyjmowania, również bez wody.